Молитва...
 
 
 
 
 
 
   Flag Counter
 
 
Отче наш, що єси на небесах, нехай святиться ім’я Твоє; нехай прийде Царство Твоє; нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам сьогодні; і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Амінь.
 "Почуй, о Господи, мій голос, коли взиваю!"
                                                                    (Пс.27(26),7)
   Додому      Вервиця      Вервиця до Божого Милосердя

                                                                          

   Все що ми робимо і що може мати відношення до милосердя, ми його чинимо на зразок милосердя, яке Бог має до нас і відносно чого дав нам чітку вказівку: «Будьте милосердні як і Отець ваш Милосердний» (Лк. 6:36). Таїнство Божого Милосердя є для кожної людини загадкою. Ісус нам показав Милосердя Отця: «Бог так полюбив світ, що Сина свого Єдинородного дав, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, а жив життям вічним. Бо не послав Бог у світ Сина світ засудити, лише ним — світ спасти» (Ів. 3:16-17). Христос об'являв безконечне Милосердя і любов Бога Отця, головно у притчах про Заблукану вівцю та Доброго Пастиря, про Блудного Сина і Милосердного Батька, у якій Ісус виразно об'явив тайну Божого Милосердя, що невгасно горить у Серці Отця Небесного.

   Серед блаженств Христос наголошує: «Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя» (Мт. 5:7). А остаточний його висновок такий: «Будьте милосердні, як і Отець ваш Милосердний» (Лк. 6:36). Пише свята Ковальська Фаустина: «Душі, які поширюють Моє Милосердя, оберігатиму їх протягом усього життя, як ніжна мати своє немовля, а в годину смерті не буду для них Суддею, а милосердним Спасителем» (Щ. 1075).

   23-го листопада 1931 року в Плоцьку Ісус Христос з'явився Сестрі Фаустині Ковальській в білому одязі. Одна Його рука благословила, а друга доторкалася одягу на грудях. З-під відкритого одягу виходили два промені: один — червоний, другий — білий... Ісус промовив до неї: "Відтвори образ, подібний до цього, котрий бачиш і підпиши його: "Ісусе, уповаю на Тебе". Посилаю людям посудину, з якою нехай приходять просити милості від джерела Милосердя. Нехай цей образ вшановують тут, у цій каплиці, і у всьому світі. Я обіцяю спасіння кожній душі... Обіцяю їй перемогу над земними ворогами, а особливо в смертну годину. Сам спасу її і збережу для Своєї хвали. " Два промені символізують Кров і Воду. Червоний промінь — це Кров, яка є життям душі; світлий промінь — Воду, яка обмиває душу. Ці два промені вийшли із надр Мого Милосердя, коли Моє вмираюче Серце на Хресті було пробите списом. Вони захищають душу людини перед гнівом Мого Отця."


                                   Вервиця до Божого Милосердя
                               ( Коронка до Божого Милосердя)


    На початку:
 В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь. (Зр.)

  Отче наш, що єси на небесах, нехай святиться ім’я Твоє; нехай прийде Царство Твоє; нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам сьогодні; і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Амінь.
 
  Радуйся Маріє, благодаті повна, Господь з Тобою, благословенна Ти між жінками і благословенний Плід лона Твого Ісус.
  Свята Маріє, мати Божа, молись за нас грішних нині і в годину смерті нашої. Амінь.

  Вірую в Бога Отця Вседержителя, Творця неба і землі і в Ісуса Христа Його єдиного сина, Господа нашого що був зачатий від Духа Святого і народився від Марії Діви. Що страждав за Понтія Пилата, був розпятий і помер і був похований і зійшов у відхлань. Третього дня воскрес із мертвих, вознісся на небеса, сидить праворуч Бога Отця Вседержителя, звідки прийде судити живих і мертвих. Вірую в Духа Святого, святу вселенську церкву, сопричастя святих, відпущення гріхів, воскресіння плоті, вічне життя. Амінь.

 Слава Отцю...

      На великих зернятах: 
  Отче Предвічний! Жертвую Тобі Тіло і Кров, Душу і Божество улюбленого Сина Твого, а Господа нашого Ісуса Христа на вблагання за гріхи наші і усього світу. (5 разів, з інших джерел відомо - 10 разів).

      На малих зернятах:
  Заради Його тяжких страждань, будь Милосердним до нас і цілого світу. (10)

      Закінчення:
  Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас і цілий світ. Амінь. (Зр.)

      Молитва
  О Крове і Водо, що виплила з Найсвятішого Серця Ісусового як цілюще джерело Милосердя для нас, на Тебе я уповаю і в Тобі всю свою надію покладаю! Ісусе, на Тебе всю надію свою покладаю!