Молитва...
 
 
 
 
 
 
   Flag Counter
 
 
Отче наш, що єси на небесах, нехай святиться ім’я Твоє; нехай прийде Царство Твоє; нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам сьогодні; і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Амінь.
 "Почуй, о Господи, мій голос, коли взиваю!"
                                                                    (Пс.27(26),7)
   Додому      Таємниця Щастя


Таємниця Щастя


Молитви, об'явленні св. Бригіді Ісусом Христом, про Його муку

 і пов'язані з цим Незвичайні Обітниці


  У XIV столітті жила св. Бригіда Шведська. Вона походила, як показує прізвище, із Скандинавії. Божественний Спаситель захоронив її об'явленням п'ятнадцяти молитов. Вони вміщенні тут повністю. Факт об'явлення відбувся у столиці християнства, на терені Вічного Міста в той час, коли Свята відвідала славну базиліку св. Павла – апостола народів.

  Практика п'ятнадцяти молитов, з огляду на благословення, отримала назву "Таємниця щастя". Особа, яка щоденно відмовляє ці молитви одночасно з молитвами "Отче наш" і "Радуйся Маріє!", впродовж року відмовить стільки молитов, скільки наш Спаситель отримав ударів під час своєї Страсної Муки.

  З життєпису св. Бригіди довідуємося, що Ісус Христос до об'явлення молитов додав ще незвичайні обітниці на користь тих, які будуть їх відмовляти з глибокою вірою і побожністю. Тут йдеться про великі Божі благодаті, метою яких є щастя людини.

  Людина, відкриваючи своє серце в контакті з Богом, відкриє таємницю правдивого щастя…


       П'ятнадцять Молитов

        Обітниці

        Біографія Св. Бригіди


   Підтвердження

  Наведені молитви, а з ними і обітниці, взяті з книжечки, видрукуваної в Тулузі 1740 року, яку видав о. Андріян Парвіллірза, єзуїт, місіонер у Святій Землі, за дозволом, апробатою і з дорученням їх розповсюджувати. Ці молитви перекладено на різні мови, а тепер також і на українську.

  В часи Бригіди (XIV ст.) ще не було друкарської техніки, тому книжечку розповсюджувано переписуванням. Папа Урбан VI заохочував розмножувати описи об'явлень св. Бригіди. Ті тексти старалися мати королі, володарі, єпископи, а також університети, монастирі, бібліотеки.

  Книжечки, що вміщували в собі наведені тут молитви і пов'язані з ними обітниці, були підтвердженні багатьма церковними достойниками, як-от: кардиналом Джралдом з Камбраї в 1845 р., монсеньйором Фльоріяном, архієпископом Тулузи в 1863 р. Книжечки з цими молитвами Святіший отець папа Пій IX благословив 31 травня 1862 р.

  Прочани, які відвідують базиліку св. Павла в Римі, можуть побачити розп'яття з особами природної величини, котрі вирізьбив Петро Кавалліні. Перед ними і клячала св. Бригіда. Є там напис, який пригадує чудесну розмову розп'ятого Христа з Бригідою.