Молитва...
 
 
 
 
 
 
   Flag Counter
 
 
Отче наш, що єси на небесах, нехай святиться ім’я Твоє; нехай прийде Царство Твоє; нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам сьогодні; і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Амінь.
 "Почуй, о Господи, мій голос, коли взиваю!"
                                                                    (Пс.27(26),7)
   Додому      Біблія

Біблія
 

   Біблія, або Святе Письмо - збірник книг, що утворюють Біблію (грец. τά  βιβιλία, βιβλία, «бібліа» тобто "збірка книг") — книги релігійного  (історично-  повчального) змісту. Є богонатхненними (Господь через людей-  писарів дав),  на  які опирається юдейське та християнське віровчення.  Святе Письмо  поділяється на:

·       Старий Заповіт (іврито-арамейські писання) — 39 книг (у т. зв. Олександрійському описку  каноні — грецького перекладу Сімдесятьох з 3 II ст. до н. е.) і

·       Новий Заповіт (писання на давньо-грецькій мові діалекту "койне") — 27 книг, написаних апостолами про життя й вчення Ісуса Христа та поширенням раннього християнства впродовж другої половини ст..

·       Окрім канонічних книг, існують і неканонічні книги (навколо-канонічні), апокрифи. Католики та православні мають канон Святого Письма (Біблії) 77 книжок, а протестанти - 66.